Poznaj nasz zespół

ALEKSANDRA „Ola” Trzaskowska

założycielka, szefowa…pANUJE NAD WSZYSTKIM

Z wykształcenia socjolog i prawnik, z zamiłowania narciarka, motocyklistka enduro i obieżyświat. Zawsze znajduje czas na odkrywanie i „podbój” świata.Podczas podróży kładzie nacisk na kontakt ze ludźmi, co zmusiło ją do nauczenia się czterech języków. Dzięki tej umiejętności i pozytywnemu podejściu do otoczenia, nie raz widziała miejsca, o których nie wspomina się w przewodnikach. Na żaglowcu „Zawisza Czarny” opłynęła Przylądek Horn, odwiedzając „przy okazji” polską stację antarktyczną im. Arctowskiego. Amerykę Północną przemierzała „klasycznie” – autostopem. Azję i Amerykę Południową poznała z siodełka motocykla. Himalajskie drogi i bezdroża zna jak własną kieszeń. Na jednośladzie pokonała kilkanaście najwyższych przejezdnych przełęczy świata – każda powyżej 5000 n.p.m. – dojeżdżając najwyżej na 5777 m n.p.m.  

Od lat organizuje wyprawy motocyklowe i transporty motocykli po całym świecie. Założycielka i główna siła napędowa „Tylko dla Orlic”.

Anna Urzędowska „Urząd”

Na codzień mieszka w „poukładanej” Genewie, w Szwajcarii. Aje jak mówi o sobie „Żyje się raz! A skoro tak, to niech będzie ciekawie i ekscytująco.”. Uważa, że lepiej jest mieć co wspominać, niż żałować czego się nie zrobiło. Żyje na pełnych obrotach, w 100% wdrażając w życie swoją dewizą życiową. Jeździ, poznaje, odkrywa. Ciągle jej mało i ma ochotę na więcej. Wulkan pozytywnej energii, którą skutecznie „zaraża” uczestników wyjazdów. Prowadzi nasze wyprawy na wszystkich kontynentach.

Kinga Tanajewska „On Her Bike”

Kinga Tanajewska motocyklowy bakcyl połknęła już jako licealistka.Zawsze marzyła o wielkiej przygodzie, a jak sama twierdzi, marzenia trzeba realizować. I tak w 2017 wyruszyła na swoim BMW R800GS, pieszczotliwie nazwanym „Chillie”, w podróż dookoła świata. Podróż solo, która trwa do dziś. Ten wyczyn szybko wprowadził Kingę do plejady gwiazd w świecie riderów i miłościków adventure. Dziś większość motocyklistów co najmniej słyszała o Kindze, oglądała jej inspirujace filmy z wyprawy lub na bieżąco śledzi jej relacje w mediach społecznościowych! Prowadząc nasze wyprawy, Kinga urozmaica kolejne etapy swojej motocyklowej podróży.

Egle Gerulaityte

Egle to niezwyke utalentowana dziennikarka i szalona dziewczyna. Kocha adventure riding. I to jest jej sposób na życie. Podróżując zawsze znajduje czas na pracę związaną z motoryzacyjnym dziennikarstwem. Realizuje wiele projektów, dzięki którym pomaga lokalnym społecznościom. Kocha swoje Suzuki DR 650, którym jeździ po cały świecie. Ma obsesję na punkcie wyjątkowych miejsc i ludzkich historii, dobrej kawy i „gubienia się”, żeby być bliżej tego co jeszcze jest nieznane. Egle prowadzi dla nas wyprawy w Ameryce Południowej.

Daria Szkudlarek

Nasz człowiek od zadań administracyjnych. Energiczna, przedsiębiorcza i niezwykle poukładana. Urodzona optymistka. Miłośniczka wszystkiego co blisko natury. Świetna masażystka, towarzyszka podróży i organizatorka. Najchętniej świat zwiedza z mężem i dwiema córeczkami, które już złapały bakcyla adventure.