Kasia Wasilkowska

Żona, matka, technik dentystyczny, aktualnie prowadzący sklep turystyczny MoToTRIP.pl dla podróżników wszelkiej maści, głównie tych motocyklowych.

Od kilku lat spełnia swoje podróżnicze pasje właśnie motocyklem. Na koncie ma już zaliczonych kilka fantastycznych miejsc miedzy innymi Albania, Gruzja, Kosowo, Rumunia, Turcja, Grecja…
Kiedyś był „asfalt”, od prawie 6 lat po przesiadce na BMW F800 GS pojawiło się więcej terenu, a co za tym idzie sporo przygód.

Nie lubi nudy i rutyny zwłaszcza na wyjazdach motocyklowych, gdzie każdy dzień powinien nieść ze sobą nowe wyzwania i przygody. Uwielbia długie i pozytywnie męczące „tułaczki” motocyklowe z mężem, oraz czasem w większym gronie znajomych.

W 2013 roku udało jej się „skrzyknąć” kilka moto-babek i w ten oto sposób narodził się babski Team GT ( zapraszam do odwiedzenia strony GirlsTrip.pl ). W związku z realizacją ponad tygodniowego wakacyjnego babskiego wyjazdu ma doświadczenie w obcowaniu z kobietami, chociaż zawsze jeździła z facetami…

Wyjazd w Himalaje był w jej planach, nie wiedziała jednak że dzięki Oli ta koncepcja spełni się tak prędko. Liczy na super wyprawę, jazdę motocyklem do „wyczerpania”, bajeczne krajobrazy, rozmowy do rana, piękne zdjęcia, ciekawostki kulinarne, a przede wszystkim na to, że pozna fantastyczne osoby i będzie się dobrze bawić.