Joanna Paluch – Fucik

Wielka miłośniczka spontanicznych wypadów, szalonych przygód i nowych wyzwań. Uwielbia ludzi z poczuciem humoru, mających dystans do siebie i świata, znajdujących chwile, by oddać się nawet najmniejszym swoim pasjom.

Jej zamiłowanie do motocykli pojawiło się wraz z pierwszą przejażdżką jako dziecko na baku motocykla  MZ ETZ 250, należącego do jej wujka.  Już wtedy poczuła to ukłucie w sercu. Jednakże na swój pierwszy motocykl musiała długą chwilę poczekać, bo wokół wmawiali, że to nie jest działka dla kobiet.  Jej inspiracją do zakupu upragnionego i długo wyczekiwanego motocykla była Monika Jaworska (Katanka) – niesłysząca dziewczyna, najszybsza ścigająca się na motocyklu kobieta w Polsce, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.  Od tej pory motocykle na stałe zagościły w jej życiu.

Na dwóch kółkach zwiedziła prawie całą Europę. Oprócz zacięcia do turystycznych podróży ogromną jej pasją stały się również enduro wyzwania, w których najważniejszym elementem jest zacięcie i walka z własnymi słabościami. Najlepiej spędzony czas według niej to czas na dwóch kółkach, poznawanie nowych ludzi i kultur, nowa przygoda niosąca ciekawe wyzwania. Dlatego też decyzja o uczestnictwie w babskiej podróży w Himalaje zapadła w jednej chwili…. BABISZCZA – KU PRZYGODZIE!!!!